Arapça Özel Ders Ankara

Profesyonel Hocalarımızdan Alacağınız Arapça Dersleri ile Temel ve Akademik Düzeyde Arapça Öğrenebilirsiniz!

Arapça özel derslerimiz öğrencinin ulaşmak istediği seviyeye göre A1, A2, B1, B2, C1, C2 gibi seviyelere kadar verilmektedir. Dersler birebir yapılmakta olup, alanında uzman, üst düzey öğretmenler tarafından işlenmektedir.  Dersler temel dil bilgisinden sonra dört beceri üzerine devam etmekte olup, dört becerinin de aynı anda, aynı hızda ve aynı kalitede geliştirilmesi sağlanmaktadır. İster temel düzeyde (A1 – A2), ister kendinizi rahat ifade edebilecek duruma gelene kadar (B1, B2), isterseniz akademik düzeyde (C1, C2) arapça kurslarımıza katılabilirsiniz.


Arapça Hazırlık Atlama

Bizimle Arapça Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın!

Arapça hazırlık atlama kurslarımız öğrencinin seviyesine, üniversitenin hazırlık atlama sınav sistemine ve öğrencinin yetişmesi gereken tarihe göre planlanmakta olup, en hızlı ve en kaliteli eğitimle en iyi sonuç hedeflenmektedir.

Sizler de Arapça hazırlık atlama kursu arayanlardansanız Arapça hazırlık atlama özel ders programlarımız aracığıyla Arapça hazırlığı bir çırpıda atlayabilirsiniz.

Arapça özel derslerimiz ve Arapça hazırlık atlama kurslarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için lütfen ön kayıt formumuzu doldurup eğitim danışmanlarımızın sizi arayarak detaylı bilgi vermelerini sağlayınız.


Ön Kayıt / Ön Bilgi

Arapça özel ders ve Arapça hazırlık atlama kursu programlarımız hakkında detaylı bilgi için ön kayıt formumuzu doldurabilir ya da (0552) 217 5082  numaralı hat üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.