Arapça Kursu

Anasayfa \ dersler \ Arapça Kursu
Ankara Arapça Kursu

Arapça Kursu Ankara

Profesyonel Hocalarımızdan Alacağınız Arapça Dersleri ile Temel ve Akademik Düzeyde Arapça Öğrenebilirsiniz!

Arapça kurslarımız öğrencinin ulaşmak istediği seviyeye göre A1, A2, B1, B2, C1, C2 gibi seviyelere kadar verilmektedir. Dersler VIP gruplar şeklinde yapılmakta olup, alanında uzman, üst düzey öğretmenler tarafından işlenmektedir.  Dersler temel dil bilgisinden sonra dört beceri üzerine devam etmekte olup, dört becerinin de aynı anda, aynı hızda ve aynı kalitede geliştirilmesi sağlanmaktadır. İster temel düzeyde (A1 – A2), ister kendinizi rahat ifade edebilecek duruma gelene kadar (B1, B2), isterseniz akademik düzeyde (C1, C2) arapça kurslarımıza katılabilirsiniz.


Arapça Hazırlık Atlama

Bizimle Arapça Hazırlığı Bir Çırpıda Atlayın!

Arapça hazırlık atlama kurslarımız öğrencinin seviyesine, üniversitenin hazırlık atlama sınav sistemine ve öğrencinin yetişmesi gereken tarihe göre planlanmakta olup, en hızlı ve en kaliteli eğitimle en iyi sonuç hedeflenmektedir.

Sizler de Arapça hazırlık atlama kursu arayanlardansanız Arapça hazırlık atlama programlarımız aracığıyla Arapça hazırlığı bir çırpıda atlayabilirsiniz.

Arapça hazırlık atlama kurslarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için lütfen ön kayıt formumuzu doldurup eğitim danışmanlarımızın sizi arayarak detaylı bilgi vermelerini sağlayınız.


Arapça Kursu

Akademik Eğitimler

Dört beceride (listening, writing, reading, speaking) akademik eğitimlerle IELTS’e eksiksiz hazırlanın..

Puan Arttıracak Kalıplar

IELTS sınav teknikleri ve puan arttıracak kalıpların gösterimiyle hedefe nokta atışı yapın..

Deneme Sınavları ve Kritikleri

IELTS formatına uygun dört beceri üzerine deneme sınavlarımız ve sınavların kritikleri ile eksiklerinizi tespit edip, hızla tamamlayın..

  • Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı

    Tamamen IELTS ACADEMIC ve IELTS GENERAL sınav formatlarına uygun olarak hazırlanmış IELTS kursu eğitimlerimizle ve tamamı sınav hocalarından oluşan uzman eğitimcilerimizle sizleri IELTS’e eksiksiz hazırlıyoruz!

 

Arapça Kursu

Tamamı Arapça hocalarından oluşan eğitmen kadromuzla, İngilizcenizi dört beceride de hızla geliştirin..

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

Kayıt Ol / Bilgi Al

Ön kayıt - ön bilgi formumuzu doldurarak Arapça kursu ve diğer kurslarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Yazar: admin

Diğer Kurslar