TOEIC Özel Ders

Anasayfa \ dersler \ TOEIC Özel Ders

TOEIC özel derslerimiz öğrencinin seviyesine ve eksiklerine göre 20, 40, 60 saat şeklinde planlanmaktadır. İlk aşamada öğrenci seviye sınavına tabii tutulmakta, akabinde sınav sonucuna göre eğitim programı düzenlenmektedir. TOEIC kursu programları öğrencinin seviyesine göre genel İngilizcenin toparlanması, dört beceri üzerine akademik eğitimler, sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve deneme sınavları şeklinde ilerlemektedir.

BİZİMLE TOEIC’E SON DEFA HAZIRLANIN!

DETAYLAR İÇİN:  (0312) 285 0223 – (0552) 271 5082

TOEIC Eğitim İçeriği
 • 4 Beceride Akademik Eğitim (İngilizce Writing, Speaking, Listening, Reading alanlarında verdiğimiz üst düzey akademik eğitimlerle TOEIC’e eksiksiz hazırlıyoruz.)
 • Puan Arttıracak Kalıplar (TOEIC sınav teknikleri ve puan arttıracak kalıplarla başarıyı şansa bırakmıyoruz.)
 • TOEIC Formatında Deneme Sınavları (TOEIC formatında denemeler ve kritikleri ile eksiklerinizi gideriyoruz.)

Neden Biz ?

TOEIC, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY gibi sınavlarda Üst Düzey Eğitim, Üst Düzey Başarı Oranı..

 

Writing Feedback

TOEIC Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıda belirtilen konulardan bir tanesini seçip writing yazıp info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

 1. There are many ways to find a job: newspaper advertisements, internet job search websites, and personal recommendations. What do you think is the best way to find a job? Give reasons or examples to support your opinion.
 2. Some companies block their employees from using social media networks and websites such as Facebook. Do you think managers should trust employees to use time wisely, or do you think it is smart of companies to block access to some sites? Provide reasons and examples to support your opinion.

Writing'lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
 2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
 3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
 4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.

 

TOEIC Özel Ders Ankara

Akademik Eğitimler

Dört beceride (listening, writing, reading, speaking) akademik eğitimlerle TOEIC’e eksiksiz hazırlanın..

Puan Arttıracak Kalıplar

TOEIC sınav teknikleri ve puan arttıracak kalıpların gösterimiyle hedefe nokta atışı yapın..

Deneme Sınavları ve Kritikleri

TOEIC formatına uygun dört beceri üzerine deneme sınavlarımız ve sınavların kritikleri ile eksiklerinizi tespit edip, hızla tamamlayın..

 • Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı

  Tamamen TOEIC sınav formatlarına uygun olarak hazırlanmış TOEIC özel ders eğitimlerimizle ve tamamı sınav hocalarından oluşan uzman eğitimcilerimizle sizleri TOEIC’e eksiksiz hazırlıyoruz!
   

   

 

TOEIC Özel Ders

Tamamı TOEIC hocalarından oluşan eğitmen kadromuzla, TOEIC'e son defa hazırlanın..

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

Kayıt Ol / Bilgi Al

Ön kayıt - ön bilgi formumuzu doldurarak TOEIC özel derslerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

TOEIC Sınavı

Dünya çapında en çok kullanılan İngilizce seviye belirleme sınavlarından biri olan TOEIC ETS’nin iş İngilizcesine yönelik yaptığı akademik sınavlardandır. Ülkemizde senede altı milyon civarında kişi TOEIC sınavına girmektedir. Sınav dinleme ve okuma bölümlerinden oluşmaktadır. TOEIC sınav ücreti 89 Avro + KDV şeklindedir. TOEIC sınav sonuçları 2 yıl geçerlidir. Sınav soruları genellikle gündelik iş hayatından alınmaktadır. Aday sınav başvurusunu sınava girmeden önce iptal ederse yatırmış olduğu ücretin %25’i kendisine iade edilir. Sınav sonuçları mail ya da internet ile değil yalnızca skor belgesi tarafınıza ulaştığı zaman öğrenilebilir. TOEIC sınavına girmek isteyen aday ilk olarak kendisine uygun olan test merkezinden rezervasyon yaptırmalıdır. Ardından STE (Standart Test Eğitim Hizmetleri) tarafından adaya bir mail ulaşacak ve mail sonrasında aday ödemesini yapacaktır. (Dikkat: mailiniz ulaşmadan ödeme yapmayınız!)

TOIEC Sınav Merkezleri

İlSınav MerkeziİletişimAçıklama 
AnkaraHacettepe ÜniversitesiYabancı Diller Yüksekokulu, Beytepe Kampüsü Tel: 0312.297 80 97. Eposta: toeic@hacettepe.edu.trEposta atarken adınızı soyadınızı, kaydolmak istediğiniz sınav tarihini, ve cep telefonu numaranızı belirtiniz. Hacettepe Üniversitesi'ndeki sınavlar için en az 5 kişinin kayıt yaptırması gerekmektedir.
AnkaraTAD (Türk Amerikan Derneği) Tel: 0212.296 27 29. Eposta: eposta@standarttest.com.TAD - Türk Amerikan Derneği'ndeki sınavlar için STE'ye eposta atınız. posta atarken adınızı soyadınızı, kaydolmak istediğiniz sınav yerini ve tarihini, ve cep telefonu numaranızı belirtiniz.
AnkaraTHK ÜniversitesiTel: 0212.296 27 29. Eposta: eposta@standarttest.com.TAD - Türk Amerikan Derneği'ndeki sınavlar için STE'ye eposta atınız. posta atarken adınızı soyadınızı, kaydolmak istediğiniz sınav yerini ve tarihini, ve cep telefonu numaranızı belirtiniz.
AnkaraTOBB ÜniversitesiTel: 0212.296 27 29. Eposta: eposta@standarttest.comTAD - Türk Amerikan Derneği'ndeki sınavlar için STE'ye eposta atınız. posta atarken adınızı soyadınızı, kaydolmak istediğiniz sınav yerini ve tarihini, ve cep telefonu numaranızı belirtiniz.
BursaWall Street EnglishFethiye Mahallesi Sanayi Cad. No 263/34 Nilüfer (Corner Plus Plaza Kat 3)TAD - Türk Amerikan Derneği'ndeki sınavlar için STE'ye eposta atınız. posta atarken adınızı soyadınızı, kaydolmak istediğiniz sınav yerini ve tarihini, ve cep telefonu numaranızı belirtiniz.
DenizliPamukkale ÜniversitesiTel: 0212.296 27 29. Eposta: eposta@standarttest.comYabancı Diller Yüksekokulu. Sınavlar için STE ile irtibat kurunuz. Eposta atarken cep telefonu numaranızı belirtiniz.
EskişehirMy EnglishTel: 0212.296 27 29. Eposta: eposta@standarttest.com.Sınavlar için STE ile irtibat kurunuz. Eposta atarken cep telefonu numaranızı belirtiniz.
GaziantepArdemsoftGazi Muhtar Paşa Bul. 14. Sk. Efes İş Merkezi No 8/4 Tel: 0342.220 25 00
İstanbulSTE - Standart Test Eğitim HizmetleriSTE - Standart Test Eğitim Hizmetleri - Büyükdere Cad. 14/16 Şişli Tel: 0212.296 27 29 (pbx).Bize mail yoluyla da eposta@standarttest.com adresinden ulaşabilirsiniz. Eposta atarken sorularınızın yanında iletişim bilgilerinizi de yazmayı unutmayınız. Bize ulaşan epostalara normalde 24 saat içinde geri dönüş yapılmaktadır.
İzmirInternational HouseNecatibey Bulvarı No 19 Kat 5 Çankaya Tel: 0232.484 24 90. Eposta: info@ilsizmir.com.Eposta atarken adınızı soyadınızı, kaydolmak istediğiniz sınav tarihini, ve cep telefonu numaranızı belirtiniz.
KarabükKarabük ÜniversitesiYabancı Diller Yüksekokulu. Sınavlar için YDYO ile irtibat kurunuz. Tel: 0370.433 15 59
KayseriErciyes ÜniversitesiTel: 0212.296 27 29. Eposta: eposta@standarttest.com.Sınavlar için STE ile irtibat kurunuz. Eposta atarken cep telefonu numaranızı belirtiniz.
MersinSom Dil KursuMenderes Mahallesi Bakanlık Caddesi GK Plaza No 4-5-6 Mezitli Tel: 0324.358 18 00. Eposta: toeic@somdilkursu.comEposta atarken adınızı soyadınızı, ve telefon/cep telefonu numaranızı belirtiniz.
SakaryaSakarya ÜniversitesiTel: 0212.296 27 29. Eposta: eposta@standarttest.com.Sınavlar için STE ile irtibat kurunuz. Eposta atarken cep telefonu numaranızı belirtiniz.
SamsunSamsun İngiliz KültürTel: 0212.296 27 29. Eposta: eposta@standarttest.com.Sınavlar için STE ile irtibat kurunuz. Eposta atarken cep telefonu numaranızı belirtiniz.
SivasCumhuriyet ÜniversitesiEdebiyat Fakültesi TOEIC Test Merkezi Tel: 0212.296 27 29. Eposta: eposta@standarttest.com.Sınavlar için STE ile irtibat kurunuz. Eposta atarken cep telefonu numaranızı belirtiniz.

Yazar: admin

Diğer Kurslar