YDS Özel Ders

YDS özel derslerimiz öğrencinin seviyesine ve eksiklerine göre düzenlenmektedir. İlk aşamada öğrenci online olarak seviye sınavına tabii tutulmakta, akabinde sınav sonucuna göre 20, 30, 40 saat şeklinde özel ders saati belirlenmektedir. Özel ders eğitiminin içeriğinde öğrencinin seviyesine göre genel ingilizcenin toparlanması, yds gramer anlatımları, okuma çalışmaları, paragraf analizleri, akademik çeviri teknikleri, sınav stratejileri ve puan arttıracak kalıpların gösterimi, deneme sınavları bulunmaktadır. 

BİZİMLE YDS’YE SON DEFA HAZIRLANIN!

İngilizce YDS & Arapça YDS & Almanca YDS

  • Akademik Eğitim (Genel İngilizce Gramer Anlatımlar, YDS Gramer Anlatımlar, Akademik Çeviri Teknikleri, İleri Düzey Sınav Teknikleri, Kelime Çalışmaları ve Paragraf Analizleri, Soru Çözümleri ve Soru Üzerinde Anlatımlar, Profesyonel Hocalar, Kişiye Özel Kelime Çalışma Planı)
  • Stratejik Gösterimler (Sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve özel gramer gramer yapıları ile başarı oranınızı yükseltiyoruz.)
  • Deneme Sınavları ve Kritikleri (Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleriyle gelişiminizi görmenizi, eksiklerinizi de gidermenizi sağlıyoruz.)

Neden Biz ?

  • IELTS, TOEFL, YDS gibi akademik sınavlarda başarı oranımız yüksektir. Dersler öğrencinin seviyesine göre 20, 30 ya da 40 saat şeklinde düzenlenir.

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıda belirtilen linklerden seviye belirleme sınavımıza katılıp cevap kağıdınızı  info@ieltsozeldersankara.com adresine iletiniz.

Seviye Belirleme Sınavları

Değerli öğrencilerimiz,

Sınava girmeden önce aşağıdaki bilgileri dikkatle okumanız gerekmektedir. 

YDS seviye belirleme sınavınız 80 sorudan oluşmakta olup, sınav süresi 180 dakikadır. Sınav sonuçlarınız manuel olarak okunacaktır. Sınavı tamamladıktan sonra MUTLAKA CEVAPLARINIZI AŞAĞIDA BULUNAN CEVAP KAĞIDINA NOT ALINIZ. SINAV SONUNDA CEVAP KAĞIDINI info@ieltsozeldersankara.com adresine isminiz soy isminizle birlikte gönderiniz.

*EXCEL BİÇİMİNDEKİ CEVAP KAĞIDININ İSMİNE HANGİ SINAVA AİTSE O SINAVIN TARİHİNİ VE ADINIZI ve MAİL GÖNDERİRKEN DE KONU ALANINA ”YDS ÖZEL DERS” YAZINIZ.

Başarılar..

 

İngilizce YDS Seviye Belirleme Sınavına Girmek İçin Tıklayınız. 

Arapça YDS Seviye Belirleme Sınavına Girmek İçin Tıklayınız. 

Almanca YDS Seviye Belirleme Sınavına Girmek İçin Tıklayınız. 

 

CEVAP KAĞIDI

Ön Kayıt / Ön Bilgi

Detaylı bilgi için ön kayıt formumuzu doldurabilir ya da (0552) 217 5082 numaralı hat üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.


YDS Puanları ve Seviyeleri

PUAN SEVİYE
90 – 100 A
80 – 89 B
70 – 79 C
60 – 69 D
50 – 59 E