YDS Kursu

Anasayfa \ dersler \ YDS Kursu
Ankara YDS Kursu

YDS kurslarımız öğrencinin seviyesine ve eksiklerine göre düzenlenmektedir. İlk aşamada öğrenci online olarak seviye sınavına tabii tutulmakta, akabinde sınav sonucuna göre eğitim programı düzenlenmektedir. YDS kursu programları öğrencinin seviyesine göre genel İngilizcenin toparlanması, dört beceri üzerine akademik eğitim, sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve deneme sınavları şeklinde ilerlemektedir.

BİZİMLE YDS’YE SON DEFA HAZIRLANIN!

İngilizce YDS & Arapça YDS & Almanca YDS

YDS Eğitim İçeriği
  • Akademik Eğitim (Genel İngilizce Gramer Anlatımlar, YDS Gramer Anlatımlar, Akademik Çeviri Teknikleri, İleri Düzey Sınav Teknikleri, Kelime Çalışmaları ve Paragraf Analizleri, Soru Çözümleri ve Soru Üzerinde Anlatımlar, Profesyonel Hocalar, Kişiye Özel Kelime Çalışma Planı)
  • Stratejik Gösterimler (Sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve özel gramer gramer yapıları ile başarı oranınızı yükseltiyoruz.)
  • Deneme Sınavları ve Kritikleri (Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleriyle gelişiminizi görmenizi, eksiklerinizi de gidermenizi sağlıyoruz.)

Neden Biz ?

YDS, IELTS, TOEFL, TOEIC, Üniversite Hazırlık Atlama gibi akademik sınavlarda başarı oranımız yüksektir. Dersler öğrencinin seviyesine ve hedeflediği puana göre planlanmaktadır.

 

Writing Feedback

YDS Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıda belirtilen linklerden seviye belirleme sınavımıza katılıp cevap kağıdınızı  info@ieltsozeldersankara.com adresine iletiniz.

Seviye Belirleme Sınavları

Değerli öğrencilerimiz,

Sınava girmeden önce aşağıdaki bilgileri dikkatle okumanız gerekmektedir. 

YDS seviye belirleme sınavınız 80 sorudan oluşmakta olup, sınav süresi 180 dakikadır. Sınav sonuçlarınız manuel olarak okunacaktır. Sınavı tamamladıktan sonra MUTLAKA CEVAPLARINIZI AŞAĞIDA BULUNAN CEVAP KAĞIDINA NOT ALINIZ. SINAV SONUNDA CEVAP KAĞIDINI info@ieltsozeldersankara.com adresine isminiz soy isminizle birlikte gönderiniz.

*EXCEL BİÇİMİNDEKİ CEVAP KAĞIDININ İSMİNE HANGİ SINAVA AİTSE O SINAVIN TARİHİNİ VE ADINIZI ve MAİL GÖNDERİRKEN DE KONU ALANINA ”YDS KURSU” YAZINIZ.

Başarılar..

 

İngilizce YDS Seviye Belirleme Sınavına Girmek İçin Tıklayınız. 

Arapça YDS Seviye Belirleme Sınavına Girmek İçin Tıklayınız. 

Almanca YDS Seviye Belirleme Sınavına Girmek İçin Tıklayınız. 

CEVAP KAĞIDI

YDS Kursu Ankara

Akademik Eğitimler

Dört beceride (listening, writing, reading, speaking) akademik eğitimlerle IELTS’e eksiksiz hazırlanın..

Puan Arttıracak Kalıplar

IELTS sınav teknikleri ve puan arttıracak kalıpların gösterimiyle hedefe nokta atışı yapın..

Deneme Sınavları ve Kritikleri

IELTS formatına uygun dört beceri üzerine deneme sınavlarımız ve sınavların kritikleri ile eksiklerinizi tespit edip, hızla tamamlayın..

  • Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı

    Tamamen YDS ve YÖKDİL sınav formatlarına uygun olarak hazırlanmış YDS kursu eğitimlerimizle ve tamamı sınav hocalarından oluşan uzman eğitimcilerimizle sizleri YDS’ye eksiksiz hazırlıyoruz!

     

 

YDS Kursu

Tamamı YDS hocalarından oluşan eğitmen kadromuzla, İngilizcenizi dört beceride de hızla geliştirin..

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

Kayıt Ol / Bilgi Al

Ön kayıt - ön bilgi formumuzu doldurarak YDS ve diğer kurslarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

YDS Puanları ve Seviyeleri

PUAN SEVİYE
90 – 100 A
80 – 89 B
70 – 79 C
60 – 69 D
50 – 59 E
Yazar: admin

Diğer Kurslar