ielts kursu

TOEFL Kursu – TOEFL İçin Hangi Seviye İngilizceye Sahip Olmak Gerekir?

TOEFL, dünyaca kabul edilmiş ve gereklilik haline gelmiş, başta Kanada ve Amerika olmak üzere geçerliliğini kanıtlamış İngilizce seviye tespit sınavıdır.

TOEFL Hakkında Bilinmesi Gerekenler

TOEFL, dünyaca ünlü İngilizce yeterlilik sınavları arasında en zor olanlardan biridir. Randevu sistemi ile sınava girilir ve her yaştan, her ırktan insan katılabilir. Toefl özel ders ise bu sınavı çok ciddiye alır.

TOEFL Kursu – TOEFL’a Kimler Girebilir?

TOEFL, dünyaca ünlü, adayların İngilizcesinin dört beceri alanında akademik ve günlük seviyesini ölçen bir sınav türüdür ve her sene binlerce aday ielts özel ders ile hazırlanarak Toefl’a girmektedir.

TOEFL Kursu – TOEFL Yaş Sınırı

Toefl, 130’dan fazla ülkede 9000’den fazla kuruluşun kabul ettiği bir sınav haline gelmiştir ve ielts özel ders Toefl Belgesine sahip olmak isteyen kariyer hedefi olan adayları sınava hazırlamaya devam etmektedir.

TOEFL Kursu – TOEFL Sınavı Hakkında

TOEFL, anadili İngilizce olmayan adayların İngilizcelerini üniversite boyutunda ölçen bir sınavdır. Ielts özel ders İngilizcede kendini geliştirmek isteyenleri sınava hazırlamaya devam etmektedir.

IELTS Özel Ders – TOEFL Seviye Belirleme

Toefl’a hazırlanan öğrenciler için ielts özel ders birebir eğitimler sunmaktadır. Öğrenciye çeşitli ve değişik tarzlarda İngilizcenin dört becerisi üstüne sistematik bir çalışma programıyla sınava hazırlar.

TOEFL Kursu– TOEFL Writing Sınavı

TOEFL, kendi içerisinde 4 farklı oturumda yapılır ve writing sınavı en önemli olan sınavlardan biridir. Ielts özel ders , 4 farklı beceriye de ayrı ayrı akademikleştirme eğitimleri vermektedir.

TOEFL Kursu Ankara – TOEFL’a Nasıl Hazırlanmak Gerekir?

TOEFL, İngilizce dilinde 4 yeteneğin ne seviyede olduğunu ölçen en tanınmış sınavlardan biridir ve ielts özel ders ile Toefl’a hazırlık yapan öğrencilerin çok düzenli çalışmaları gerekir.

IELTS Özel Ders – Speaking Sınavı

TOEFL adaylarının konuşma başarısını ölçen speaking sınavı yaklaşık 20 dakikadır. Ielts özel ders Toefl’a hazırlanacak öğrenciler için konuşma kulüpleriyle etkinlikler düzenlemektedir.

TOEFL Kursu – Reading Sınavı

60 ila 80 dakika arası yapılan Toefl reading sınavı, adayların okuma ve okuduğunu anlama yeteneklerini ölçer. Ielts özel ders , Toefl için adaylara bir çok okuma etkinlikleriyle sınava çalıştırır.