ielts özel ders

TOEFL Kursu – TOEFL İçin Hangi Seviye İngilizceye Sahip Olmak Gerekir?

TOEFL, dünyaca kabul edilmiş ve gereklilik haline gelmiş, başta Kanada ve Amerika olmak üzere geçerliliğini kanıtlamış İngilizce seviye tespit sınavıdır.

TOEFL Hakkında Bilinmesi Gerekenler

TOEFL, dünyaca ünlü İngilizce yeterlilik sınavları arasında en zor olanlardan biridir. Randevu sistemi ile sınava girilir ve her yaştan, her ırktan insan katılabilir. Toefl özel ders ise bu sınavı çok ciddiye alır.

TOEFL Kursu – TOEFL’a Kimler Girebilir?

TOEFL, dünyaca ünlü, adayların İngilizcesinin dört beceri alanında akademik ve günlük seviyesini ölçen bir sınav türüdür ve her sene binlerce aday ielts özel ders ile hazırlanarak Toefl’a girmektedir.

TOEFL Kursu – TOEFL Ücretleri ve TOEFL Sınav Merkezleri

Sınava istediğiniz kadar girebilmenize rağmen ielts özel ders adayları 12 gün içerisinde birden fazla kez girilemeyeceğini unutmamalıdırlar.

IELTS Özel Ders – TOEFL Seviye Belirleme

Toefl’a hazırlanan öğrenciler için ielts özel ders birebir eğitimler sunmaktadır. Öğrenciye çeşitli ve değişik tarzlarda İngilizcenin dört becerisi üstüne sistematik bir çalışma programıyla sınava hazırlar.

TOEFL Kursu– TOEFL Writing Sınavı

TOEFL, kendi içerisinde 4 farklı oturumda yapılır ve writing sınavı en önemli olan sınavlardan biridir. Ielts özel ders , 4 farklı beceriye de ayrı ayrı akademikleştirme eğitimleri vermektedir.

IELTS Özel Ders – Speaking Sınavı

TOEFL adaylarının konuşma başarısını ölçen speaking sınavı yaklaşık 20 dakikadır. Ielts özel ders Toefl’a hazırlanacak öğrenciler için konuşma kulüpleriyle etkinlikler düzenlemektedir.

TOEFL Kursu – Reading Sınavı

60 ila 80 dakika arası yapılan Toefl reading sınavı, adayların okuma ve okuduğunu anlama yeteneklerini ölçer. Ielts özel ders , Toefl için adaylara bir çok okuma etkinlikleriyle sınava çalıştırır.

IELTS Özel Ders – Listening Sınavı

TOEFL, sınava girecek olan adayları akademik düzeyde dinleme etkinliklerinden oluşan bir bölüme tabi tutar. Ielts özel ders , adaylara belirli materyaller doğrultusunda düzenli listening dersleri verir.

IELTS Özel Ders – VIP Gruplar

Ielts özel ders , İngilizcede 4 beceriyi ölçen ve pek çok ülke ve kurum tarafından kabulü görülmüş olan IELTS’e girecek olan adayları sınava hazırlıyor.