toefl kursu ankara

TOEFL Kursu – TOEFL Yaş Sınırı

Toefl, 130’dan fazla ülkede 9000’den fazla kuruluşun kabul ettiği bir sınav haline gelmiştir ve ielts özel ders Toefl Belgesine sahip olmak isteyen kariyer hedefi olan adayları sınava hazırlamaya devam etmektedir.

TOEFL Kursu – TOEFL Ücretleri ve TOEFL Sınav Merkezleri

Sınava istediğiniz kadar girebilmenize rağmen ielts özel ders adayları 12 gün içerisinde birden fazla kez girilemeyeceğini unutmamalıdırlar.

TOEFL Kursu – TOEFL Sınavı Hakkında

TOEFL, anadili İngilizce olmayan adayların İngilizcelerini üniversite boyutunda ölçen bir sınavdır. Ielts özel ders İngilizcede kendini geliştirmek isteyenleri sınava hazırlamaya devam etmektedir.

TOEFL Kursu– TOEFL Writing Sınavı

TOEFL, kendi içerisinde 4 farklı oturumda yapılır ve writing sınavı en önemli olan sınavlardan biridir. Ielts özel ders , 4 farklı beceriye de ayrı ayrı akademikleştirme eğitimleri vermektedir.

TOEFL Kursu Ankara – TOEFL’a Nasıl Hazırlanmak Gerekir?

TOEFL, İngilizce dilinde 4 yeteneğin ne seviyede olduğunu ölçen en tanınmış sınavlardan biridir ve ielts özel ders ile Toefl’a hazırlık yapan öğrencilerin çok düzenli çalışmaları gerekir.

TOEFL Kursu – Ankara TOEFL Hocaları

Toefl, dünyaca ünlü bir İngilizce seviye ölçme sınavıdır ve hazırlanması çok zor bir sınavdır. Ielts özel ders Toefl’a girecek olan öğrencilere birebir eğitim vererek sınava hazırlar.

TOEFL ÖZEL DERS

TOEFL, İngilizceyi ne kadar bildiğinizi, akademik olarak ne düzeyde olduğunuzu ve görevlerinizi yerine getirirken bu bilgi ve becerilerinizi ne kadar kullanabildiğinizi ölçen bir sınavdır.

TOEFL ITP

TOEFL ITP sınavında TOEFL IBT’den farklı olarak speaking bulunmamakta onun yerine gramer yer almaktadır.

TOEFL IBT Puanları

TOEFL IBT 120 puan üzerinden yapılmakta olup, puanlama sistemi her bölüm için 0 - 30 puan şeklindedir.

TOEFL IBT Başvurusu

TOEFL sınavı dünya çapında yılda 50'den fazla yapılmakta olup, adaylar yıl içerisinde dilediği kadar sınava başvurabilmektedir.