Bilgi Al

Bilgi Al

Formumuzu doldurarak IELTS, TOEFL, TOEIC, PROFICIENCY gibi akademik sınavlara ilişkin özel derslerimiz hakkında bilgi talep edebilirsiniz.IELTS, TOEFL, TOEIC, PROFICIENCY özel derslerimiz öğrencinin seviyesine ve eksiklerine göre düzenlenmektedir. İlk aşamada öğrenci online olarak seviye sınavına tabii tutulmakta, akabinde sınav sonucuna göre 20, 30, 40 saat şeklinde özel ders saati belirlenmektedir. 40 saatlik eğitimlerde genellikle derslerin ilk 10 saati genel ingilizcenin toparlanması, sonraki 20 saati dört beceri üzerine akademik eğitim ve son 10 saati ise sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi, deneme sınavları şeklinde ilerlemektedir. 

  • Akademik Eğitim (Dört beceri üzerine (Listening + Writing + Reading + Speaking) akademik eğitimlerle sınava eksiksiz hazırlıyoruz.)
  • Stratejik Gösterimler (Sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve özel gramer gramer yapıları ile başarı oranınızı yükseltiyoruz.)
  • Deneme Sınavları ve Kritikleri (Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleriyle gelişiminizi görmenizi, eksiklerinizi de gidermenizi sağlıyoruz.)

IELTS, TOEFL, TOEIC gibi akademik sınavlarda başarı oranımız yüksektir.