IELTS Kursu Ankara

Ankara IELTS Kursu

Başarıyı Şansa Bırakmayın! Bizimle IELTS’e Son Kez Hazırlanın..

Türkiye’nin En İyi IELTS Hocalardan Birebir IELTS Kursu / VIP Gruplar – Kanıtlanmış %100 Başarı Oranı


EĞİTİM TÜRÜBaşlangıç TarihiBiriş TarihiToplam SaatGünSaatKontenjanKayıt / Bilgi
VIP Grup Eğitimi02.01.202419.03.202480 SaatSalı - PazarSalı: 19:00 - 22:00
Pazar: 12:00 - 16:00
6 KİŞİBİLGİ AL
Birebir Ders (Yüzyüze)Öğrenci talebine göre düzenlenir.Öğrenci talebine göre düzenlenir.Öğrencinin seviyesine göre belirlenir.Öğrenci talebine göre düzenlenir.Öğrenci talebine göre düzenlenir.BİREBİR DERSBİLGİ AL
Birebir Ders (Online)Öğrenci talebine göre düzenlenir.Öğrenci talebine göre düzenlenir.Öğrencinin seviyesine göre belirlenir.Öğrenci talebine göre düzenlenir.Öğrenci talebine göre düzenlenir.BİREBİR DERSBİLGİ AL

Eğitimler alanında uzman, Türkiye’nin marka sınav hocaları tarafından verilmektedir. Grup eğitimlerimiz A2 – B1 seviye öğrencilerden oluşmakta olup, her öğrencinin eğitim süresi sonuna kadar gruba ek 6 saat özel etüt alma hakkı bulunmaktadır. Ayrıca haftada 1 gün 1 saat speaking club yapılmaktadır.

Bizimle IELTS’te Hedefe Nokta Atışı Yapın!

Türkiye’nin En Seçkin IELTS hocalarıyla IELTS’e Son Kez Hazırlanın..

Listening

Reading

Speaking

Sınav Stratejileri

Writing

Deneme Sınavları

  Kayıt Ol / Bilgi Al

  Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):

  IELTS Kursu

  IELTS kursu programlarımız öğrencinin seviyesine, eksiklerine ve hedef puanına yönelik olarak 10 ile 50 saat aralığında planlanmaktadır. IELTS eğitimlerimiz öncesinde öğrenci online olarak seviye sınavına tabii tutulmakta, akabinde sınav sonucuna göre eğitim programı düzenlenmektedir. IELTS kursu eğitimlerimiz özel ders şeklinde verilmekte olup, öğrencinin talebine göre örgün ya da online IELTS kursu olarak verilebilmektedir. Birebir IELTS kursu programlarımızda başarı oranı çok yüksektir. Derslere alanında oldukça uzman ve IELTS sınav formatına son derece hakim öğretmenler girmektedir. Tüm öğretmen kadromuz Türkiye’nin seçkin sınav hocalarından oluşmaktadır.

  IELTS Özel Ders İçeriği

  • 4 Beceride Akademik Eğitim (Writing, speaking, listening, reading alanlarında verdiğimiz üst düzey akademik eğitimlerle IELTS’e eksiksiz hazırlıyoruz.)
  • Puan Arttıracak Kalıplar (IELTS sınav teknikleri ve puan arttıracak kalıplarla başarıyı şansa bırakmıyoruz.)
  • IELTS Formatında Deneme Sınavları (IELTS formatında denemeler ve kritikleri ile sınav öncesi eksiklerinizi tespit edip, gideriyoruz.)

  Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı

  Tamamen IELTS sınav formatına uygun olarak hazırlanmış IELTS özel ders programlarımızla ve tamamı sınav hocalarından oluşan uzman öğretmenlerimizle sizleri IELTS’e eksiksiz hazırlıyoruz!

  IDP Sınav Kaydınızı da Biz Yapıyoruz !

  Talebiniz doğrultusunda IDP sınav kayıtlarınızı da ücretsiz olarak biz yapıyoruz. Üstelik geç kayıt + speaking gün tercihi vb. tüm durumlarda IDP Partner kurumu olarak sizlere destek sağlıyoruz.

  IELTS Seviye Belirleme Sınavı

  Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz ve seviyeniz ile hedef puanınıza uygun eğitim saatini belirleyebilmemiz için aşağıda belirtilen konulardan bir tanesini seçip konu hakkında writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletebilirsiniz.

  Writing Konuları

  1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
  2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
  3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

  Writing’lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
  2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
  3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
  4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.
  Gurur Tablomuz

  Öğrenci Görüşleri

  IDP IELTS Sınav Kaydı

  IELTS sınavına girecek öğrencilerimizin ya da öğrencimiz olmayan tüm adayların IDP sınav kayıt işlemleri kurumumuz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. (Kayıt için gerekli olan sınav ücreti yine aday tarafından IDP’ye ödenecektir.) Bizler kayıt aşamalarını ücretsiz olarak yürütmekte ve adayları IDP‘nin partner kurumlarına sunduğu tüm imkanlardan faydalandırmaktayız. (Speaking günü seçme vb..)

  Detaylı bilgi ve sınav kayıt işlemleri için (0312) 285 0223 numaralı telefon üzerinden iletişime geçebilir ya da formumuzu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

   IDP Kayıt Formu

   Hangi alandan sınava girmek istiyorsunuz ?
   IELTS GenelIELTS Academic

   IELTS Kursu Ankara

   IELTS Nedir?

   IELTS İngilizce yeterlilik düzeyini belirlemek için kullanılan akademik sınavlardan biridir. TOEFL gibi IELTS’in de uluslararası geçerliliği bulunmaktadır. Günümüzde yüksek lisans yapmak isteyenler, yurt dışında okumak ya da çalışmak isteyenler IELTS sınavına ihtiyaç duymaktadır. Göçmenlik için yabancı dil düzeyinin belgelenmesini isteyen ülkelerde IELTS tek geçerli sınavdır. IELTS eskiden doktora için de kullanılsa da günümüzde doktorada kabul edilmemektedir.

   IELTS'in Formatı Nasıldır?

   IELTS sınavı dört beceri üzerinedir. Okuma, yazma, konuşma ve dinleme. Okuma ve yazma 60’ar dakika, dinleme 30 dakika, konuşma ise 10 ile 15 dakika arasında olup, toplam sınav süresi 2 saat 45 dakika şeklindedir. IELTS sınavı akademik ve genel olmak üzere iki türden oluşmaktadır. Sınav belgesini kullanacağınız yer ya da kuruma göre hangi sınava girmeniz gerektiğini öğrenmelisiniz. Akademik IELTS sınavları genellikle yabancı dili İngilizce olan ülkelerde eğitim almak isteyenler tarafından kullanılırken, genel IELTS sınavları yabancı dili İngilizce olan ülkelerde göçmenlik, iş deneyimi alanlarında kullanılmaktadır.

   IELTS Sınav Başvurusu

   Sınav başvurusu için öncelikle geçerli kimlik belgesi ya da pasaport online başvuru sistemine yüklenmelidir. Kimlik belgesinin geçerli olabilmesi için fotoğrafın çok eski olmaması gerekmektedir. Pasaportun ise süresinin dolmamış olması gerekir.

   Online kayıt sonrası mail olarak ödeme yapabilmeniz için gerekli olacak referans numarası ve başvuru özeti gönderilir. IELTS sınav ücretleri 2017 yılı için 575 TL’dir.

   Başvuru ve ödeme sonrası birkaç gün içinde ya da sınava on gün kala sınav onay maili tarafınıza ulaşacaktır.

   Sınavın gerçekleşeceği yer ve zaman bilgileri ise sınavdan dört gün önce (Salı günleri) saat 18:00’a kadar web site üzerinde yayınlanır ve aday kimlik bilgileri ile giril yaparak sınav yerini görüntüleyebilir.

   2017 IELTS Sınav Ücreti

   2017 yılı için IELTS sınav ücreti 575 TL olarak belirlenmiştir.

   IELTS Puanlama Sistemi

   IELTS sınavı maksimum 9 puandan oluşur. Sınav sonucunda geçti ya da kaldı gibi bir sistemi yoktur. Sınava giren kişi 1 ile 9 arasında bir puan alır. Kişi IELTS belgesini kullanacağı yerin minimum kaç puan istediğini belgeyi kullanacağı yerden öğrenebilir. IELTS puanları iki yıl boyunca geçerlidir. Kişi aynı yıl içerisinde dilediği kadar sınava girebilir ve istediği sonucu iki yıl içerisindeki başvurularında kullanabilir.

   IELTS Sınav Günü

   IELTS sınavına giderken aday kimlik kartını / pasaportunu yanında bulundurmalıdır. Bu bilgiler dışında aday sınavda yalnızca kalem ve silgi bulundurabilir.

   * Cep telefonu, saat ya da diğer kişisel eşyalarla sınava girilememektedir.

   * IELTS okuma sınavı 60 dakika sürmekte ve cevapları kağıda geçirmek için ekstra süre verilmemektedir. 60 dakika içerisinde cevaplarınızı kağıda geçiriniz.

   * Sınavda kurşun kalem kullanınız. Tükenmez kalem ile doldurulan yanıtları bilgisayar değerlendirmemektedir.

   IELTS Sınav Merkezleri

   IDP IELTS sınavını İstanbul, Ankara ve Kayseri olmak üzere üç şehirde yapmaktadır. Şehirlerdeki sınav merkezlerinin konum vs. bilgilerini internet üzerinden ya da IDP telefon hatlarından öğrenebilirsiniz.

   British Council IELTS sınavını ülkemizde Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir ve Adana olmak üzere beş ilde gerçekleştirmektedir.

   Sınav merkezi ise İstanbul’dur.

   IELTS Sınavı Kaç Gün Sürer?

   Bilindiği gibi IELTS dört bölümden oluşmaktadır. Bunlardan dinleme, yazma ve okuma sınavları ard arda yapılırken, konuşma sınavı aynı gün, diğer üç bölümden üç gün önce ya da daha ileri bir tarihte yapılabilmektedir.

   IELTS Sonucuna İtiraz

   Sınav sonrası altı hafta içerisinde sınav merkezine sonucunuzun tekrar incelenmesi için başvurabilirsiniz. Sonucun tekrar incelenmesi işlemi belli bir ücret mukabilinde olmakta ve sonuçta yanlışlık olduğu ortaya çıktığı taktirde ücret tekrar itiraz eden kişiye iade edilmektedir.