Mesleki İngilizce Kursu

Kariyer Yolu Mesleki İngilizce Kursu Programları İle İş Hayatınızda Çığır Açın!

(0312) 285 0223

Başarıyı Şansa BIRAKMAYIN!

$

Alanında Uzman Eğitmenler

$

Tüm Meslek Gruplarında Eğitim

$

Bireysel & Kurumsal Eğitimler

Genel İş İngilizcesi

TURİZM İNGİLİZCESİ

HUKUK İNGİLİZCESİ

FİNANS İNGİLİZCESİ

TIP İNGİLİZCESİ

TİCARET İNGİLİZCESİ

GAZ ENDÜSTRİSİ İNGİLİZCESİ

HEMŞİRELİK İNGİLİZCESİ

TEKNOLOJİ İNGİLİZCESİ

OTEL VE RESTORAN İNGİLİZCESİ

SATIŞ VE SATIN ALMA İNGİLİZCESİ

MESLEKİ İNGİLİZCE

Mesleki İngilizce eğitimlerimiz birçok meslek alanında verilmektedir. Dersler öğrencinin seviyesine ve eksiklerine göre düzenlenmekte olup birebir eğitim şeklinde ilerlemektedir. Kurumsal mesleki İngilizce kurslarımız ise tamamen kurum personeline özel ve ihtiyaca yönelik olarak VIP grup dersleri şeklinde planlanmaktadır.

MODA SEKTÖRÜ İNGİLİZCESİ

KABİN PERSONELİ İNGİLİZCESİ

BİLİŞİM TEKNOLOJİSİ İNGİLİZCESİ

ECZACILIK İNGİLİZCESİ

HAVACILIK İNGİLİZCESİ

MÜHENDİSLİK İNGİLİZCESİ

FUTBOL İNGİLİZCESİ

OTOMOBİL ENDÜSTRİSİ İNGİLİZCESİ

ENERJİ ENDÜSTRİSİ İNGİLİZCESİ

İNSAN KAYNAKLARI İNGİLİZCESİ

TANITIM VE PAZARLAMA İNGİLİZCESİ

MÜŞTERİ HİZMETLERİ İNGİLİZCESİ

BİREBİR DERS – ÜST DÜZEY BAŞARI

HEMEN BİLGİ AL

Alanında uzman hocalardan iş ingilizcesi kursu almak için ön bilgi formumuzu doldurabilirsiniz.

KVKK

6 + 15 =

Hala Karar Veremediniz Mi?

Türkiye’nin en iyi hocalarından üst düzey bir mesleki ingilizce kursu alacağınızı söylebiliriz. 0312 285 0223 üzerinden bizleri arayarak mesleki ingilizce kursu ve mesleki ingilizce özel ders programlarımız hakkında detaylı bilgi alabilir, aklınıza takılan her konuda eğitim danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Online iş ingilizcesi kursu ve mesleki ingilizce kursu Ankara programlarımızda eğitime ek speaking club derslerimize katılabilirsiniz.

telehealth 34

İŞ İNGİLİZCESİ KURSU

Mesleki dil eğitimi için bireysel ya da kurumsal olarak düzenlenen programlar dahilinde modern iş dünyasında yaygın konuşma dilini öğrenebilmek ve yenilenen sektöre ayak uydurabilmek için güçlü seviyede iletişim kurabilmek gereklidir. Bunun yanısıra gelişen iş dünyasında artan çekişmelerle birlikte şartların zorlaşması da kişileri uzun süreler çalışmaya mecbur bırakmaktadır. Günümüzde bu kadar ciddi bir zaman problemi yaşanırken insanlar kişisel gelişimlerine de ayıracak zaman bulmakta zorluk çekiyorlar. Kurum olarak bu tarz durumları göz önünde bulundurarak sizlere en kaliteli mesleki ingilizce kursunu en kısa sürede sunuyoruz. Herhangi bir özel sektöre yönelik ya da uzmanlık gerektiren alanlarda bireylerin ya da kurumların talep ettiği alanlarda mesleki ingilizce kursları sunuyoruz. Her mesleğin gerektirdiği özel kelime ve cümle grupları bulunmaktadır. Mesleki İngilizce kurslarında en çok ihtiyaç duyulan kelime ve cümle grupları üzerinde durularak cümle kalıpları ve yapısı öğretilir. İş ingilizcesi kursları iş hayatında kendi gelişimlerini önemseyen bireylere yönelik düzenlenen bir eğitimdir. Globalleşmenin etkisiyle artık meslek hayatımızda İngilizce toplantılar, seminerler, konferanslara katılım gerekiyor ayrıca İngilizce yazışmalar yapmak da gerekebiliyor, bu ve benzeri durumlarda İngilizce seviyemizi kanıtlamamız gereklidir ki kariyerimize pozitif katkıda bulunabilelim. Genel İngilizce bilgisi mesleki alanda çoğunlukla yetersiz kalmaktadır bu nedenle de alanınıza uygun business english course ile halihazırda bulunan İngilizce bilginizi taçlandırarak kariyerinizde ciddi bir yükselişe geçebilirsiniz. Business english language course yabancı dil düzeyinin önemi göz önünde tutularak profesyonel ekibimiz tarafından çağa uygun şekilde iş hayatında gereksinim duyacağınız cümle yapılarından yazışma kalıplarına, uygun hitap şekillerine, iş hayatında karşılaşılan standartlardan kültürel farklılıklara kadar her konuda programlanmaktadır.