TOEFL Özel Ders

Online TOEFL Kursu

Başarıyı Şansa Bırakmayın! Bizimle TOEFL’da Hedefe Nokta Atışı Yapın..

Zor Sınav Tanımıyoruz.. Aramadan Önce TOEFL’a Veda Edin, Çünkü Biz Bu İşi Biliyoruz..


TOEFL Özel Ders

TOEFL özel derslerimiz öğrencinin seviyesine ve eksiklerine göre 20, 30, 40, 50, 60 saat şeklinde planlanmaktadır. İlk aşamada öğrenci seviye sınavına tabii tutulmakta, akabinde sınav sonucuna göre eğitim programı düzenlenmektedir. TOEFL derslerimize giren tüm öğretmenler alanında son derece uzman ve TOEFL’ın formatına oldukça hakim sınav hocalarıdır.

TOEFL Özel Ders İçeriği

 • 4 Beceride Akademik Eğitim (Writing, speaking, listening, reading alanlarında verdiğimiz üst düzey akademik eğitimlerle TOEFL’a eksiksiz hazırlıyoruz.)
 • Puan Arttıracak Kalıplar (TOEFL sınav teknikleri ve puan arttıracak kalıplarla başarıyı şansa bırakmıyoruz.)
 • TOEFL Formatında Deneme Sınavları (TOEFL formatında denemeler ve kritikleri ile eksiklerinizi gideriyoruz.)

 

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı

Tamamen TOEFL sınav formatına uygun olarak hazırlanmış TOEFL özel ders programlarımızla ve tamamı sınav hocalarından oluşan uzman öğretmenlerimizle sizleri TOEFL’a eksiksiz hazırlıyoruz!

TOEFL Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz ve seviyeniz ile hedef puanınıza uygun eğitim saatini belirleyebilmemiz için aşağıda belirtilen konulardan bir tanesini seçip konu hakkında writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletebilirsiniz.

Writing Konuları

 1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
 2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
 3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing’lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
 2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
 3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
 4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.

Bizimle TOEFL’da Hedefe Nokta Atışı Yapın!

Tamamı alanında uzman akademik sınav hocalarından oluşan öğretmen kadromuzla TOEFL’a Eksiksiz Hazırlanın.

Listening

Reading

Speaking

Sınav Stratejileri

Writing

Deneme Sınavları

  Kayıt Ol / Bilgi Al

  Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):

  Öğrenci Görüşleri

  TOEFL Özel Ders

  TOEFL IBT Nedir?

  TOEFL dildeki dört becerinin (okuma, yazma, konuşma, dinleme) yeterliliğini ölçen, uluslararası geçerliliği olan akademik sınavlardandır. TOEFL IBT sınavında kişinin İngilizce konuşma, okuma, yazma ve dinleme becerisi ölçülüp puanlandırılır. TOEFL IBT orta ve ileri seviye İngilizce bilgisini belgeleyen akademik sınavlardandır. Sınava giren kişi TOEFL IBT sonucu ile İngilizce konuşulan ülkelerde eğitim almak için TOEFL IBT sınav şartı bulunan ülkelere başvuruda bulunabilir, doktora ya da yüksek lisans başvurusunda bulunabilir, burs ve sertifikalar için TOEFL IBT sonucu isteyen kurum ve kuruluşlara başvurabilir, vize başvurusunda TOEFL IBT sonucu isteyen ülkelere eğitim ya da iş amaçlı başvuruda bulunabilir.

  Hangi ülkelerin TOEFL IBT puanını kabul ettiğini sınavı yapan ETS’nin resmi sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. TOEFL IBT diğer akademik sınavlara göre dünya çapında yılda elliden fazla yapılmakta ve kişi dilediği kadar TOEFL IBT sınavına girebilmektedir. Yalnız adayın 2 hafta içerisinde birden fazla TOEFL sınava girmesi yasaktır.

  TOEFL IBT Başvurusu

  TOEFL sınavı dünya çapında senede elli defadan fazla yapılmakta olup, adaylar yıl içerisinde dilediği kadar sınava başvurabilmektedir. Yalnızca bir başvurudan sonra diğerine başvurabilmek için en az 12 gün geçmesi lazımdır. Sınava online olarak, telefonla ya da maille günün 24 saatinde haftanın yedi günü başvurulabilmektedir. Başvurular sınav tarihinden bir hafta önce kapanır ve bundan sonra yapılacak başvurular için gecikme ücreti ödenir. Geç kayıt ücreti 40 dolar şeklinde olup, sınavdan 3 gün öncesine kadar ödenebilir, sonrasında geç kayıt başvuruları da kapanmaktadır. Başvuru aşamasında girdiğiniz kimlik bilgilerinin sınavda yanınızda getireceğiniz kimlik bilgileriyle birebir uyum göstermesi önemlidir.

  TOEFL IBT Puanları

  TOEFL IBT 120 puan üzerinden yapılan bir sınavdır. Puanlama sistemi Reading(0-30), Listening(0-30), Speaking(0-30), Writing(0-30) şeklindedir. Resmi bir puan almak isteyen herkesin okuma ve dinlemeden en az bir soruyu yanıtlamaları, en az bir kompozisyon yazmaları ve en az bir speakingi başarmaları gerekmektedir. Her bölümden alınan puan toplanır ve öğrencinin toplam puanı belirlenir. TOEFL ve IELTS gibi sınavlarda başarılı ya da başarısız şeklinde bir puanlama sistemi yoktur. Aday başvuru yapacağı kurumun istediği puana göre, aldığı puan ile başvuruda bulunabilir.

  TOEFL ITP Nedir?

  TOEFL ITP sınavında TOEFL IBT’den farklı olarak speaking bulunmamakta onun yerine gramer yer almaktadır. Yani TOEFL IBT speaking, listening, reading ve writingden oluşurken, TOEFL ITP listening, reading, writing ve gramerden oluşmaktadır. TOEFL ITP sınavı İngilizceyi üniversite düzeyinde anlama ve kullanma yeteneğinizi ölçen bir sınavdır. TOEFL ITP sınavına girenlere TWE başlığı altında yarım saatlik yazma sınavı uygulanmaktadır. Burada hesaplanan puan TOEFL ITP puanından ayrı olarak hesaplanmaktadır. Sınav merkezleri, güncel fiyatlandırma ve diğer bilgiler için ETS’nin resmi sitesinden bilgi alabilirsiniz.

  TOEFL Sınav Günü

  Sınava gireceklerin sınav gününde yanında en az iki adet kabul edilebilir kimlik belgesi getirmesi önerilir. Başvuru aşamasında kullanılan bilgilerle kimlikte yer alan bilgilerin birebir örtüşmesi önemlidir. Kimlik belgesinin aslı getirilmeli, fotokopi kabul edilmemektedir. Süresi geçmiş belgeler(pasaport vb) kabul edilmemektedir. Kimlik üzerindeki fotoğrafın güncel olması gerekmektedir. Sınava girerken kimlik belgesi dışındaki kişisel eşyalar kabul edilmemektedir (Saat vb.)

  2017 TOEFL IBT Ücretleri

  TOEFL IBT sınav ücretleri ülkelere göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’de 2017 yılı için TOEFL IBT sınav ücreti 185 dolar şeklindedir.

  American Express®, Discover®, JCB®, MasterCard®veya VISA®. Bir PayPal® hesabı ya da Amerika Birleşik Devletleri’nde veya topraklarında bir banka hesabınız varsa elektronik çek (e-çek) de kullanabilirsiniz.