TOEIC Kursu

Türkiye’nin En İyi Sınav Hocalarından Alacağınız TOEIC Eğitimleriyle, TOEIC’e Son Defa Hazırlanın..

 (0312) 285 0223

Başarıyı Şansa BIRAKMAYIN!

$

Türkiye'nin En Seçkin Sınav Hocaları

$

Hedefe Nokta Atışı Eğitim Programı

$

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı

BİREBİR DERS, ÜST DÜZEY BAŞARI

TOEIC Özel Ders

Birebir TOEIC eğitimlerimiz tamamen kişinin seviyesine ve hedeflediği puana yönelik olarak planlanmakta olup, dersler kişinin isteği doğrultusunda yüzyüze ya da online olarak düzenlenmektedir.

KİŞİYE ÖZEL BELİRLENEN TOPLAM EĞİTİM SAATİ

KİŞİYE ÖZEL GÜN VE SAATLERDE PLANLANAN EĞİTİM

KİŞİNİN SEVİYESİNDEN HEDEF PUANA YÖNELİK EĞİTİM

KİŞİNİN TERCİHİNE GÖRE YÜZYÜZE YA DA ONLINE EĞİTİM

AKADEMİK EĞİTİMLER

PUAN ARTTIRACAK KALIPLAR

TOEIC Formatında DENEMELER

ÜCRETSİZ KAYNAKLAR

BİLGİ AL

Türkiye’nin En Seçkin Hocalarıyla TOEIC’e Son Kez Hazırlanın..

KVKK

14 + 9 =

Hala Karar Veremediniz Mi?

Türkiye’nin En İyi Hocalarından, Hedefe Nokta Atışı Yapabileceğiniz Üst Düzey Bir Toeic Kursu Alacağınızı Söylebiliriz. 0312 285 0223 üzerinden bizleri arayarak toeic kursu programlarımız hakkında detaylı bilgi alabilir, aklınıza takılan her konuda eğitim danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

telehealth 34

TOEIC Kursu Ankara

Dünya çapında en çok kullanılan İngilizce seviye belirleme sınavlarından biri olan TOEIC ETS’nin iş İngilizcesine yönelik yaptığı akademik sınavlardandır. Ülkemizde senede altı milyon civarında kişi TOEIC sınavına girmektedir. Sınav dinleme ve okuma bölümlerinden oluşmaktadır.  TOEIC sınav sonuçları 2 yıl geçerlidir. Sınav soruları genellikle gündelik iş hayatından alınmaktadır. Aday sınav başvurusunu sınava girmeden önce iptal ederse yatırmış olduğu ücretin %25’i kendisine iade edilir. Sınav sonuçları mail ya da internet ile değil yalnızca skor belgesi tarafınıza ulaştığı zaman öğrenilebilir. TOEIC sınavına girmek isteyen aday ilk olarak kendisine uygun olan test merkezinden rezervasyon yaptırmalıdır. Ardından STE (Standart Test Eğitim Hizmetleri) tarafından adaya bir mail ulaşacak ve mail sonrasında aday ödemesini yapacaktır. (Dikkat: mailiniz ulaşmadan ödeme yapmayınız!)