TOEIC Özel Ders

Başarıyı Şansa Bırakmayın! Bizimle TOEIC’te Hedefe Nokta Atışı Yapın..

Zor Sınav Tanımıyoruz.. Aramadan Önce TOEIC’e Veda Edin, Çünkü Biz Bu İşi Biliyoruz..


TOEIC Kursu

TOEIC kurslarımız, alanında son derece uzman sınav hocalarından oluşan öğretmen kadromuzla birebir eğitim şeklinde verilmekte olup, kurs programı öğrencinin seviyesine ve eksiklerine göre 20, 40, 60 saat şeklinde planlanmaktadır.

Eğitimlerimiz genel İngilizcenin toparlanması, dört beceri üzerine akademik eğitimler, sınav stratejileri, puan arttıracak kalıpların gösterimi ve deneme sınavları şeklinde ilerlemektedir.

TOEIC Eğitim İçeriği

 • 4 Beceride Akademik Eğitim (İngilizce Writing, Speaking, Listening, Reading alanlarında verdiğimiz üst düzey akademik eğitimlerle TOEIC’e eksiksiz hazırlıyoruz.)
 • Puan Arttıracak Kalıplar (TOEIC sınav teknikleri ve puan arttıracak kalıplarla başarıyı şansa bırakmıyoruz.)
 • TOEIC Formatında Deneme Sınavları (TOEIC formatında denemeler ve kritikleri ile eksiklerinizi gideriyoruz.)

 

TOEIC, IELTS, TOEFL, PTE, YDS, PROFICIENCY gibi tüm akademik yabancı dil sınavlarında ÜST DÜZEY EĞİTİM ve buna bağlı olarak
ÜST DÜZEY BAŞARI ORANI!

TOEIC Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıda belirtilen konulardan bir tanesini seçip konu hakkında writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletebilirsiniz.

Writing Konuları

 1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
 2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
 3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing’lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
 2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
 3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
 4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.

Bizimle TOEIC’te Hedefe Nokta Atışı Yapın!

Tamamı akademik yabancı dil sınavlarında uzman hocalarından oluşan öğretmen kadromuzla TOEIC’e eksiksiz hazırlanın.

Listening

Reading

Speaking

Sınav Stratejileri

Writing

Deneme Sınavları

  Kayıt Ol / Bilgi Al

  Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):

  Öğrenci Görüşleri

  TOEIC Sınavı

  Dünya çapında en çok kullanılan İngilizce seviye belirleme sınavlarından biri olan TOEIC ETS’nin iş İngilizcesine yönelik yaptığı akademik sınavlardandır. Ülkemizde senede altı milyon civarında kişi TOEIC sınavına girmektedir. Sınav dinleme ve okuma bölümlerinden oluşmaktadır. TOEIC sınav ücreti 89 Avro + KDV şeklindedir. TOEIC sınav sonuçları 2 yıl geçerlidir. Sınav soruları genellikle gündelik iş hayatından alınmaktadır. Aday sınav başvurusunu sınava girmeden önce iptal ederse yatırmış olduğu ücretin %25’i kendisine iade edilir. Sınav sonuçları mail ya da internet ile değil yalnızca skor belgesi tarafınıza ulaştığı zaman öğrenilebilir. TOEIC sınavına girmek isteyen aday ilk olarak kendisine uygun olan test merkezinden rezervasyon yaptırmalıdır. Ardından STE (Standart Test Eğitim Hizmetleri) tarafından adaya bir mail ulaşacak ve mail sonrasında aday ödemesini yapacaktır. (Dikkat: mailiniz ulaşmadan ödeme yapmayınız!)

  TOEIC Sınav Merkezleri

  İlSınav MerkeziİletişimAçıklama 
  AnkaraHacettepe ÜniversitesiYabancı Diller Yüksekokulu, Beytepe Kampüsü Tel: 0312.297 80 97. Eposta: toeic@hacettepe.edu.trEposta atarken adınızı soyadınızı, kaydolmak istediğiniz sınav tarihini, ve cep telefonu numaranızı belirtiniz. Hacettepe Üniversitesi'ndeki sınavlar için en az 5 kişinin kayıt yaptırması gerekmektedir.
  AnkaraTAD (Türk Amerikan Derneği) Tel: 0212.296 27 29. Eposta: eposta@standarttest.com.TAD - Türk Amerikan Derneği'ndeki sınavlar için STE'ye eposta atınız. posta atarken adınızı soyadınızı, kaydolmak istediğiniz sınav yerini ve tarihini, ve cep telefonu numaranızı belirtiniz.
  AnkaraTHK ÜniversitesiTel: 0212.296 27 29. Eposta: eposta@standarttest.com.TAD - Türk Amerikan Derneği'ndeki sınavlar için STE'ye eposta atınız. posta atarken adınızı soyadınızı, kaydolmak istediğiniz sınav yerini ve tarihini, ve cep telefonu numaranızı belirtiniz.
  AnkaraTOBB ÜniversitesiTel: 0212.296 27 29. Eposta: eposta@standarttest.comTAD - Türk Amerikan Derneği'ndeki sınavlar için STE'ye eposta atınız. posta atarken adınızı soyadınızı, kaydolmak istediğiniz sınav yerini ve tarihini, ve cep telefonu numaranızı belirtiniz.
  BursaWall Street EnglishFethiye Mahallesi Sanayi Cad. No 263/34 Nilüfer (Corner Plus Plaza Kat 3)TAD - Türk Amerikan Derneği'ndeki sınavlar için STE'ye eposta atınız. posta atarken adınızı soyadınızı, kaydolmak istediğiniz sınav yerini ve tarihini, ve cep telefonu numaranızı belirtiniz.
  DenizliPamukkale ÜniversitesiTel: 0212.296 27 29. Eposta: eposta@standarttest.comYabancı Diller Yüksekokulu. Sınavlar için STE ile irtibat kurunuz. Eposta atarken cep telefonu numaranızı belirtiniz.
  EskişehirMy EnglishTel: 0212.296 27 29. Eposta: eposta@standarttest.com.Sınavlar için STE ile irtibat kurunuz. Eposta atarken cep telefonu numaranızı belirtiniz.
  GaziantepArdemsoftGazi Muhtar Paşa Bul. 14. Sk. Efes İş Merkezi No 8/4 Tel: 0342.220 25 00
  İstanbulSTE - Standart Test Eğitim HizmetleriSTE - Standart Test Eğitim Hizmetleri - Büyükdere Cad. 14/16 Şişli Tel: 0212.296 27 29 (pbx).Bize mail yoluyla da eposta@standarttest.com adresinden ulaşabilirsiniz. Eposta atarken sorularınızın yanında iletişim bilgilerinizi de yazmayı unutmayınız. Bize ulaşan epostalara normalde 24 saat içinde geri dönüş yapılmaktadır.
  İzmirInternational HouseNecatibey Bulvarı No 19 Kat 5 Çankaya Tel: 0232.484 24 90. Eposta: info@ilsizmir.com.Eposta atarken adınızı soyadınızı, kaydolmak istediğiniz sınav tarihini, ve cep telefonu numaranızı belirtiniz.
  KarabükKarabük ÜniversitesiYabancı Diller Yüksekokulu. Sınavlar için YDYO ile irtibat kurunuz. Tel: 0370.433 15 59
  KayseriErciyes ÜniversitesiTel: 0212.296 27 29. Eposta: eposta@standarttest.com.Sınavlar için STE ile irtibat kurunuz. Eposta atarken cep telefonu numaranızı belirtiniz.
  MersinSom Dil KursuMenderes Mahallesi Bakanlık Caddesi GK Plaza No 4-5-6 Mezitli Tel: 0324.358 18 00. Eposta: toeic@somdilkursu.comEposta atarken adınızı soyadınızı, ve telefon/cep telefonu numaranızı belirtiniz.
  SakaryaSakarya ÜniversitesiTel: 0212.296 27 29. Eposta: eposta@standarttest.com.Sınavlar için STE ile irtibat kurunuz. Eposta atarken cep telefonu numaranızı belirtiniz.
  SamsunSamsun İngiliz KültürTel: 0212.296 27 29. Eposta: eposta@standarttest.com.Sınavlar için STE ile irtibat kurunuz. Eposta atarken cep telefonu numaranızı belirtiniz.
  SivasCumhuriyet ÜniversitesiEdebiyat Fakültesi TOEIC Test Merkezi Tel: 0212.296 27 29. Eposta: eposta@standarttest.com.Sınavlar için STE ile irtibat kurunuz. Eposta atarken cep telefonu numaranızı belirtiniz.