YDS Özel Ders

Online YDS Kursu

Başarıyı Şansa Bırakmayın! Bizimle YDS’de Hedefe Nokta Atışı Yapın..

Zor Sınav Tanımıyoruz.. Aramadan Önce YDS’ye Veda Edin, Çünkü Biz Bu İşi Biliyoruz..


YDS Özel Ders

YDS özel derslerimiz öğrencinin seviyesine ve eksiklerine göre 20, 30, 40, 50, 60 saat şeklinde planlanmaktadır. İlk aşamada öğrenci seviye sınavına tabii tutulmakta, akabinde sınav sonucuna göre eğitim programı düzenlenmektedir. Birebir YDS derslerimiz; genel İngilizce/Arapça/Almanca gramer anlatımlar, YDS gramer anlatımlar, akademik çeviri teknikleri, ileri düzey sınav teknikleri, kelime çalışmaları ve paragraf analizleri, soru çözümleri ve soru üzerinde anlatımlar şeklinde ilerlemektedir. YDS özel ders programlarımız İngilizce YDS, Almanca YDS ve Arapça YDS alanlarında verilmektedir. Ders öğretmenleri alanında profesyonel YDS hocalarıdır.

YDS Örgün Kurs

Örgün YDS kurslarımız ilkbahar ve sonbahar YDS sınavına yönelik olarak yılda 2 defa açılmaktadır. Örgün eğitimlerimiz ön hazırlıklı yds, ana yds ve soru çözüm grubu şeklinde 3 gruptan oluşmakta olup, gruplandırmalar seviyeye göre yapılmaktadır. Örgün YDS kurslarımıza katılan tüm öğrencilerimize online YDS kursu videolarımız da ücretsiz olarak açılmaktadır. Eğitim süresince kullanılacak olan tüm kaynaklar ücretsiz olarak kurum tarafından sağlanmakta, bolca deneme sınavı yapılmakta ve derslere alanında son derece uzman öğretmenler girmektedir.

Detaylı Bilgi İçin: www.ydskursuankara.net

YDS Online Kurs

Online YDS kurslarımız İngilizce YDS, Almanca YDS ve Arapça YDS alanlarında her dönem açılmaktadır. Online eğitimlerimiz ön hazırlıklı yds, ana yds ve soru çözüm grubu şeklinde 3 gruptan oluşmakta olup, gruplandırmalar seviyeye göre yapılmaktadır. Online YDS kurslarımız canlı dersler şeklinde ilerlemekte olup, öğrenci ders esnasında öğretmeni görebilmekte ve sorularını sorabilmektedir. Online YDS kurslarımıza katılan tüm öğrencilerimize online YDS kursu video derslerimiz bir sonraki YDS sınavına kadar aktif bırakılmaktadır. Yani öğrencimiz bir dönem kayıt olmuş, 2 dönem eğitim almış olacaktır. Derslere alanında son derece uzman YDS öğretmenleri girecektir. 

Detaylı Bilgi İçin: www.onlineydscenter.com

Gurur Tablomuz

Bizimle YDS’de Hedefe Nokta Atışı Yapın!

Tamamı akademik yabancı dil sınavlarında uzman hocalardan oluşan öğretmen kadromuzla YDS’ye eksiksiz hazırlanın..

Genel İngilizce Gramer Anlatımlar

İleri Düzey Sınav Teknikleri

YDS Gramer Anlatımlar

Deneme Sınavları ve Kritikleri

Akademik Çeviri Teknikleri

Puan Arttıracak Kalıplar

  Kayıt Ol / Bilgi Al

  Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):

  Öğrenci Görüşleri

  YDS Özel Ders Ankara

  YDS Nedir?

  YDS’nin açılımı Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Sınavıdır. YDS; ÖSYM tarafından uygulanmakta olup, ilkbahar ve sonbahar olmak üzere yılda 2 defa gerçekleştirilmektedir. 80 soru ve 180 dakikadan oluşan YDS sınavında adayın okuduğunu anlama bilgisi, dil bilgisi ve kelime bilgisi ölçülmektedir. YDS’de her soru 1.25 puan değerinde olup, yanlış cevaplar doğru cevapları götürmemektedir.

  YDS’ye Kimler Girebilir?

  YDS sınavına yabancı dil bilgisi seviyesini belirlemek isteyenler katılabilir. Genellikle memur atamalarında kpss puanının yanı sıra YDS puanı da isteyen kurumlara başvurulacak olan kişiler, dil tazminatı almak isteyenler, yüksek lisans ve doktora yapmak isteyenler tarafından YDS sınavı tercih edilmektedir.

  YDS Sınavı Hangi Dillerde Yapılıyor?

  YDS sınavı başta İngilizce olmak üzere birçok dilde gerçekleştirilmektedir. İlkbahar döneminde yapılan YDS sınavları İngilizce, Almanca, Arapça, Çince, Bulgarca, Danimarkaca, Farsça, Gürcüce, Fransızca, Portekizce, Macarca, Ermenice, Korece, Rusça, Lehçe, Japonca, İtalyanca, İspanyolca, Rumence, Ukraynaca, Sırpça, Yunanca dillerinde yapılmakta olup, sonbahar döneminde gerçekleştirilen yds sınavları ise İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça ve Rusça dillerinde yapılmaktadır.

  YDS’ye Nasıl Başvururum?

  Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına başvuru işlemleri ÖSYM’nin diğer sınavlarında olduğu gibi ÖSYM’nin resmi web adresi üzerinden gerçekleştirilecektir. Belirtilen web sayfası üzerinden sınav başvurusunda bulunabilmek için aday T.C. kimlik numarası ve ÖSYM giriş şifresini girmelidir. Şifresini bilmeyen adaylar ÖSYM tarafından yayınlanan sınav kılavuzunda yer alan sınav başvuru merkezleri üzerinden yds başvurularını yapabilir.

  YDS Geçerlilik Süresi Ne Kadar?

  Dil tazminatında YDS’nin geçerliliği 5 senedir. ÖSYM tarafından YDS puanlarının akademik kadrolarda süresiz olarak geçerli olduğu belirtilmiş olsa da her üniversite için bu durum aynı değildir. Bu nedenle YDS puanının kullanılacağı üniversite ile puan geçerlilik süresinin görüşülmesi doğru olacaktır.

  YDS Puanları ve Seviyeleri

  PUAN SEVİYE
  90 – 100 A
  80 – 89 B
  70 – 79 C
  60 – 69 D
  50 – 59 E