IELTS Kursu

Türkiye’nin En İyi Sınav Hocalarından Alacağınız IELTS Eğitimleriyle, IELTS’e Son Defa Hazırlanın..

 (0312) 285 0223

Başarıyı Şansa BIRAKMAYIN!

$

Türkiye'nin En Seçkin Sınav Hocaları

$

Hedefe Nokta Atışı Eğitim Programı

$

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı

Gurur Tablomuza İsminizi Yazabilmek İçin Bir Telefonunuzu Bekliyoruz!

BİREBİR DERS, ÜST DÜZEY BAŞARI

IELTS Özel Ders

Birebir IELTS eğitimlerimiz tamamen kişinin seviyesine ve hedeflediği puana yönelik olarak planlanmakta olup, dersler kişinin isteği doğrultusunda yüzyüze ya da online olarak düzenlenmektedir.

KİŞİYE ÖZEL BELİRLENEN TOPLAM EĞİTİM SAATİ

KİŞİYE ÖZEL GÜN VE SAATLERDE PLANLANAN EĞİTİM

KİŞİNİN SEVİYESİNDEN HEDEF PUANA YÖNELİK EĞİTİM

KİŞİNİN TERCİHİNE GÖRE YÜZYÜZE YA DA ONLINE EĞİTİM

4 BECERİ AKADEMİK EĞİTİMLER

PUAN ARTTIRACAK KALIPLAR

IELTS Formatında DENEMELER

ÜCRETSİZ KAYNAKLAR

Öğrenciye Uygun Gün ve Saatlere Planlanabiliyor.

Hemen Başlıyor

4 – 6 KİŞİLİK VIP GRUPLAR

VIP IELTS Kursu (Yüzyüze)

IELTS grup derslerimiz VIP gruplar şeklinde (4-6 kişilik) planlanmaktadır. Eğitimler Ankara / Kızılay kurs merkezimizde düzenlenmektedir.

80 SAAT EĞİTİM (Yüzyüze)

2 AYDA BİR YENİ GRUPLAR

A2 - B1 SEVİYEDEN BAŞLANGIÇ

4 BECERİ AKADEMİK EĞİTİMLER

PUAN ARTTIRACAK KALIPLAR

IELTS Formatında DENEMELER

EĞİTİME EK SPEAKING CLUBLAR

ÜCRETSİZ KAYNAKLAR

VIP Yüzyüze IELTS Kursumuz

29 Haziran 2024’te Başlıyor!

Son Kontenjanlar

4 – 6 KİŞİLİK VIP GRUPLAR

VIP IELTS Kursu (Online)

IELTS online grup derslerimiz VIP gruplar şeklinde (4-6 kişilik) planlanmaktadır. Dersler online eğitim sistemi üzerinden  işlenmektedir.

80 SAAT EĞİTİM (ONLINE)

2 AYDA BİR YENİ GRUPLAR

A2 - B1 SEVİYEDEN BAŞLANGIÇ

4 BECERİ AKADEMİK EĞİTİMLER

PUAN ARTTIRACAK KALIPLAR

IELTS Formatında DENEMELER

EĞİTİME EK SPEAKING CLUBLAR

ÜCRETSİZ KAYNAKLAR

VIP Online IELTS Kursumuz

29 Haziran 2024’te Başlıyor!

Son Kontenjanlar

HEMEN BİLGİ AL

Türkiye’nin En Seçkin IELTS Hocalarıyla IELTS’e Son Kez Hazırlanın..

KVKK

5 + 9 =

Öncelikle Genel İngilizcenizi Toparlıyoruz!

IELTS kursumuzda ilk olarak genel ingilizcenizi (gramer alt yapınızı) sağlamlaştırarak sizi akademik eğitimlere hazırlıyoruz.

l

Writing

Özellikle writing bölümünde yer alan birçok puan arttırıcı kalıbı sizlere gösteriyor, writing feedbacklerle iets’e dolu dolu hazırlıyoruz.

w

Speaking

Hemen hemen sınavda karşınıza çıkabilecek her konuyla ilgili speaking yaparak, hem konulara hakim olmanızı hem de sınav heyecanını atmanızı sağlıyoruz.

IELTS Formatında Deneme Sınavları

IELTS formatında deneme sınavları ile gerçek sınav öncesi durumunuzu görmenizi ve eksiklerinizi gidermenizi sağlıyoruz.

Listening

Listening ve reading dğer bölümlere göre en hızlı puan artışını yakaladığımız bölümlerdir. Sınavda çıkan hemen hemen tüm konularla ilgili listening yapıyoruz.

Reading

Listening ve reading dğer bölümlere göre en hızlı puan artışını yakaladığımız bölümlerdir. Sınavda çıkan hemen hemen tüm konularla ilgili reading yapıyoruz.

Hala Karar Veremediniz Mi?

Türkiye’nin en iyi hocalarından, hedefe nokta atışı yapabileceğiniz üst düzey bir ielts kursu alacağınızı söylebiliriz. 0312 285 0223 üzerinden bizleri arayarak ielts kursu ve ielts özel ders programlarımız hakkında detaylı bilgi alabilir, aklınıza takılan her konuda eğitim danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Ielts online course, ielts preparation online, ielts training online ve en iyi online ielts kursu arayışındaysanız doğru adrestesiniz. IELTS kursu programlarımızda eğitime ek speaking club derslerimize katılabilirsiniz.

telehealth 34

IDP Partner kurumu olarak sınav kayıt işlemlerinizi sağlıyoruz.

IMG 20200131 0001
telehealth 29

Öğrencilerimiz Ne Söylüyor?

tele health care icon 04 1

Kemal D. - 6.5

IELTS için birçok kursla görüştükten sonra arkadaşımın tavsiyesi üzerine Kariyer Yolu ile yollarımız kesişti. 3 aylık bir eğitimle A2 seviyeden bana 6.5 aldırmayı başaran Kariyer Yolu ailesine ve tabii ki ders hocama teşekkürü borç bilirim. Çevremdeki herkese Kariyer Yolunu tavsiye ediyorum. Çok kısa bir sürede bu seviyeden 6.5 puanı alabilmek benim için gerçekten hayaldi. Sayenizde gerçek oldu.

tele health care icon 02 1

Volkan C. - 8.0

Sınavdan 8.0 puan alınca buraya gelip yazmamak olmazdı sanırım. Böyle bir puanı hayal edemezdim.7.5 istiyordum ama 8.0’e çıkabilmek benim için gerçekten sürpriz oldu. Bu puana ulaşmamda kursunuzun ciddi anlamda faydasını gördüm. Özellikle writing ve speaking alanlarında puanım ciddi derecede arttı. Öğretmen kalitesi ve kursun öğrenci ile olan ilgisi üst düzeydeydi. Her şey için teşekkür ederim.

tele health care icon 04 1

Emine M. - 6.5

IELTS’te adını sıkça duyduğum bir kurstu Kariyer Yolu. Kişisel sebeplerim neticesinde sürekli ertelediğim IELTS sınavına artık girmem gerektiği netleşince de tanıştık kendileriyle. İyiki de tanıştık. Eğitim almadan önce 4.5 olan IELTS puanımı sayelerinde 6.5’a çıkarttım. Kariyerim için oldukça önemli olan bu puanı almama vesile olduğunuz ve IELTS konusunda bu derece uzman bir ekiple çalıştığınız için teşekkürler Kariyer Yolu. Çevremdeki herkese sizi tavsiye ediyorum ve etmeye de devam edeceğim. İşini iyi yapan her yer övülmeyi hak ediyor. Kucak dolusu sevgiler.

tele health care icon 02 1

Ece Ç. - 7.0

IELTS kursu için birçok yerle görüşme sağlamıştım. En son arkadaşımın referansıyla sizin kursunuza kayıt oldum. Öncelikle şunu belirtmeliyim; birçok kursun aksine ve üstelik böylesine kaliteli bir eğitim için saat ücretleriniz gerçekten çok uygundu. Derslerime giren öğretmen bu sınava son derece hakim ve ilgili bir öğretmendi. Sınav sonucum 7.0 ve ben size hem verdiğiniz eğitimin kalitesi için, hem böyle bir öğretmenle çalıştığınız için, hem fiyatlandırma politikanız için hem de bana bu puanı aldırmayı başardığınız için çok teşekkür ediyorum.

IELTS Kursu Ankara

Sıkça Sorulan Sorular

IELTS Nedir?

IELTS İngilizce yeterlilik düzeyini belirlemek için kullanılan akademik sınavlardan biridir. TOEFL gibi IELTS’in de uluslararası geçerliliği bulunmaktadır. Günümüzde yüksek lisans yapmak isteyenler, yurt dışında okumak ya da çalışmak isteyenler IELTS sınavına ihtiyaç duymaktadır. Göçmenlik için yabancı dil düzeyinin belgelenmesini isteyen ülkelerde IELTS tek geçerli sınavdır.

IELTS Formatı Nasıldır?

IELTS sınavı dört beceri üzerinedir. Okuma, yazma, konuşma ve dinleme. Okuma ve yazma 60’ar dakika, dinleme 30 dakika, konuşma ise 10 ile 15 dakika arasında olup, toplam sınav süresi 2 saat 45 dakika şeklindedir. IELTS sınavı akademik ve genel olmak üzere iki türden oluşmaktadır. Sınav belgesini kullanacağınız yer ya da kuruma göre hangi sınava girmeniz gerektiğini öğrenmelisiniz. Akademik IELTS sınavları genellikle yabancı dili İngilizce olan ülkelerde eğitim almak isteyenler tarafından kullanılırken, genel IELTS sınavları yabancı dili İngilizce olan ülkelerde göçmenlik, iş deneyimi alanlarında kullanılmaktadır.

IELTS Sınav Günü

IELTS sınavına giderken aday kimlik kartını / pasaportunu yanında bulundurmalıdır. Bu bilgiler dışında aday sınavda yalnızca kalem ve silgi bulundurabilir.

* Cep telefonu, saat ya da diğer kişisel eşyalarla sınava girilememektedir.

* IELTS okuma sınavı 60 dakika sürmekte ve cevapları kağıda geçirmek için ekstra süre verilmemektedir. 60 dakika içerisinde cevaplarınızı kağıda geçiriniz.

* Sınavda kurşun kalem kullanınız. Tükenmez kalem ile doldurulan yanıtları bilgisayar değerlendirmemektedir.

IELTS Sınavı Kaç Gün Sürer?

Bilindiği gibi IELTS dört bölümden oluşmaktadır. Bunlardan dinleme, yazma ve okuma sınavları ard arda yapılırken, konuşma sınavı aynı gün, diğer üç bölümden üç gün önce ya da daha ileri bir tarihte yapılabilmektedir.

IELTS Puanlama Sistemi

IELTS sınavı maksimum 9 puandan oluşur. Sınav sonucunda geçti ya da kaldı gibi bir sistemi yoktur. Sınava giren kişi 1 ile 9 arasında bir puan alır. Kişi IELTS belgesini kullanacağı yerin minimum kaç puan istediğini belgeyi kullanacağı yerden öğrenebilir. IELTS puanları iki yıl boyunca geçerlidir. Kişi aynı yıl içerisinde dilediği kadar sınava girebilir ve istediği sonucu iki yıl içerisindeki başvurularında kullanabilir.

IELTS Sınav Başvurusu

Sınav başvurusu için öncelikle geçerli kimlik belgesi ya da pasaport online başvuru sistemine yüklenmelidir. Kimlik belgesinin geçerli olabilmesi için fotoğrafın çok eski olmaması gerekmektedir. Pasaportun ise süresinin dolmamış olması gerekir.

Online kayıt sonrası mail olarak ödeme yapabilmeniz için gerekli olacak referans numarası ve başvuru özeti gönderilir.

Başvuru ve ödeme sonrası birkaç gün içinde ya da sınava on gün kala sınav onay maili tarafınıza ulaşacaktır.

Sınavın gerçekleşeceği yer ve zaman bilgileri ise sınavdan dört gün önce (Salı günleri) saat 18:00’a kadar web site üzerinde yayınlanır ve aday kimlik bilgileri ile giriş yaparak sınav yerini görüntüleyebilir.

IELTS Sınav Merkezleri

IDP IELTS sınavını Ankara, istanbul, Bursa, Adana, Antalta, Erzurum, İzmir, Hatay, Gaziantep, Trabzon, Van, Kayseri, Samsun ve Karamanda yapmaktadır. Şehirlerdeki sınav merkezlerinin konum vs. bilgilerini internet üzerinden ya da IDP telefon hatlarından öğrenebilirsiniz.

British Council ise ülkemizde Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Samsun, Mersin, Karaman, Erzurum, Bursa, Karabük, Adana ve Gaziantep olmak üzere toplam 12 ile ielts sınavı yapmaktadır.

IELTS Sonucuna İtiraz

Sınav sonrası altı hafta içerisinde sınav merkezine sonucunuzun tekrar incelenmesi için başvurabilirsiniz. Sonucun tekrar incelenmesi işlemi belli bir ücret mukabilinde olmakta ve sonuçta yanlışlık olduğu ortaya çıktığı taktirde ücret tekrar itiraz eden kişiye iade edilmektedir.