TOEFL Kursu

Türkiye’nin En İyi Sınav Hocalarından Alacağınız toefl kursu programlarıyla, TOEFL’a Son Defa Hazırlanın..

 (0312) 285 0223

Başarıyı Şansa BIRAKMAYIN!

$

Türkiye'nin En Seçkin Sınav Hocaları

$

Hedefe Nokta Atışı Eğitim Programı

$

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı

BİREBİR DERS, ÜST DÜZEY BAŞARI

TOEFL Özel Ders

Birebir TOEFL eğitimlerimiz tamamen kişinin seviyesine ve hedeflediği puana yönelik olarak planlanmakta olup, dersler kişinin isteği doğrultusunda yüzyüze ya da online olarak düzenlenmektedir.

KİŞİYE ÖZEL BELİRLENEN TOPLAM EĞİTİM SAATİ

KİŞİYE ÖZEL GÜN VE SAATLERDE PLANLANAN EĞİTİM

KİŞİNİN SEVİYESİNDEN HEDEF PUANA YÖNELİK EĞİTİM

KİŞİNİN TERCİHİNE GÖRE YÜZYÜZE YA DA ONLINE EĞİTİM

4 BECERİ AKADEMİK EĞİTİMLER

PUAN ARTTIRACAK KALIPLAR

TOEFL Formatında DENEMELER

ÜCRETSİZ KAYNAKLAR

4 – 6 KİŞİLİK VIP GRUPLAR

VIP TOEFL Kursu (Yüzyüze)

TOEFL grup derslerimiz VIP gruplar şeklinde (4-6 kişilik) planlanmaktadır. Eğitimler Ankara / Kızılay kurs merkezimizde düzenlenmektedir.

80 SAAT EĞİTİM (Yüzyüze)

HER AY YENİ GRUPLAR

A2 - B1 SEVİYEDEN BAŞLANGIÇ

4 BECERİ AKADEMİK EĞİTİMLER

PUAN ARTTIRACAK KALIPLAR

TOEFL Formatında DENEMELER

EĞİTİME EK SPEAKING CLUBLAR

ÜCRETSİZ KAYNAKLAR

4 – 6 KİŞİLİK VIP GRUPLAR

VIP TOEFL Kursu (Online)

TOEFL online grup derslerimiz VIP gruplar şeklinde (4-6 kişilik) planlanmaktadır. Dersler online eğitim sistemi üzerinden  işlenmektedir.

80 SAAT EĞİTİM (ONLINE)

HER AY YENİ GRUPLAR

A2 - B1 SEVİYEDEN BAŞLANGIÇ

4 BECERİ AKADEMİK EĞİTİMLER

PUAN ARTTIRACAK KALIPLAR

TOEFL Formatında DENEMELER

EĞİTİME EK SPEAKING CLUBLAR

ÜCRETSİZ KAYNAKLAR

Gurur Tablomuza Adınızı Yazabilmek İçin Bir Telefonunuzu Bekliyoruz!

HEMEN BİLGİ AL

Türkiye’nin En Seçkin TOEFL Hocalarıyla TOEFL’a Son Kez Hazırlanın..

KVKK

5 + 15 =

Öncelikle Genel İngilizcenizi Toparlıyoruz!

İlk olarak genel ingilizcenizi (gramer alt yapınızı) sağlamlaştırarak sizi akademik eğitimlere hazırlıyoruz.

l

Writing

Özellikle writing bölümünde yer alan birçok puan arttırıcı kalıbı sizlere gösteriyor, writing feedbacklerle sınava dolu dolu hazırlıyoruz.

w

Speaking

Hemen hemen sınavda karşınıza çıkabilecek her konuyla ilgili speaking yaparak, hem konulara hakim olmanızı hem de sınav heyecanını atmanızı sağlıyoruz.

TOEFL Formatında Deneme Sınavları

TOEFL formatında deneme sınavları ile gerçek sınav öncesi durumunuzu görmenizi ve eksiklerinizi gidermenizi sağlıyoruz.

Listening

Listening ve reading dğer bölümlere göre en hızlı puan artışını yakaladığımız bölümlerdir. Sınavda çıkan hemen hemen tüm konularla ilgili listening yapıyoruz.

Reading

Listening ve reading dğer bölümlere göre en hızlı puan artışını yakaladığımız bölümlerdir. Sınavda çıkan hemen hemen tüm konularla ilgili reading yapıyoruz.

Hala Karar Veremediniz Mi?

Türkiye’nin en iyi hocalarından, hedefe nokta atışı yapabileceğiniz üst düzey bir toefl kursu alacağınızı söylebiliriz. 0312 285 0223 üzerinden bizleri arayarak toefl kursu ve toefl özel ders programlarımız hakkında detaylı bilgi alabilir, aklınıza takılan her konuda eğitim danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Online toefl kursu ve toefl kursu Ankara programlarımızda eğitime ek speaking club derslerimize katılabilirsiniz.

telehealth 34
telehealth 29

Öğrencilerimiz Ne Söylüyor?

tele health care icon 04 1

Melisa C. - 90

Kariyer Yolu ile tanışmadan önce hem ielts hem de toefla girip, istediğim puanı almayı bırakın yanından dahi geçememiştim. Kariyer Yolu sayesinde TOEFL’dan 90 almayı başardım. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

tele health care icon 02 1

Burak M. - 70

Akademik sınavlara hazırlık söz konusuysa Kariyer Yolu benim için en gözde kurstur. Gerek hocaları gerek içten yaklaşımları buraya bu yorumu yazmasam olmazdı dedirten cinsten. 

tele health care icon 04 1

Selim F. - 75

TOBB Üniversitesinde okuyorum. Hazırlığı geçmek için bu son hakkımdı. Bu hakkımı da Kariyer Yolunda kullandım. İyiki de buradan kullanmışım. Tek pişmanlığım daha önce tanışmamış olmam.

tele health care icon 02 1

Helin B. - 85

TOEFL kursu arıyorsanız kesinlikle ilk tavsiye edeceğim kurslar arasındadır Kariyer Yolu. Başta hocama ve tüm Kariyer Yolu ailesine emekleri için çok teşekkür ederim.

TOEFL Kursu Ankara

Sıkça Sorulan Sorular

TOEFL IBT Nedir?
TOEFL dildeki dört becerinin (okuma, yazma, konuşma, dinleme) yeterliliğini ölçen, uluslararası geçerliliği olan akademik sınavlardandır. TOEFL IBT sınavında kişinin İngilizce konuşma, okuma, yazma ve dinleme becerisi ölçülüp puanlandırılır. TOEFL IBT orta ve ileri seviye İngilizce bilgisini belgeleyen akademik sınavlardandır. Sınava giren kişi TOEFL IBT sonucu ile İngilizce konuşulan ülkelerde eğitim almak için TOEFL IBT sınav şartı bulunan ülkelere başvuruda bulunabilir, doktora ya da yüksek lisans başvurusunda bulunabilir, burs ve sertifikalar için TOEFL IBT sonucu isteyen kurum ve kuruluşlara başvurabilir, vize başvurusunda TOEFL IBT sonucu isteyen ülkelere eğitim ya da iş amaçlı başvuruda bulunabilir.

Hangi ülkelerin TOEFL IBT puanını kabul ettiğini sınavı yapan ETS’nin resmi sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. TOEFL IBT diğer akademik sınavlara göre dünya çapında yılda elliden fazla yapılmakta ve kişi dilediği kadar TOEFL IBT sınavına girebilmektedir. Yalnız adayın 2 hafta içerisinde birden fazla TOEFL sınava girmesi yasaktır.

TOEFL IBT Başvurusu

TOEFL sınavı dünya çapında senede elli defadan fazla yapılmakta olup, adaylar yıl içerisinde dilediği kadar sınava başvurabilmektedir. Yalnızca bir başvurudan sonra diğerine başvurabilmek için en az 12 gün geçmesi lazımdır. Sınava online olarak, telefonla ya da maille günün 24 saatinde haftanın yedi günü başvurulabilmektedir. Başvurular sınav tarihinden bir hafta önce kapanır ve bundan sonra yapılacak başvurular için gecikme ücreti ödenir. Başvuru aşamasında girdiğiniz kimlik bilgilerinin sınavda yanınızda getireceğiniz kimlik bilgileriyle birebir uyum göstermesi önemlidir.

TOEFL IBT Puanları
TOEFL IBT 120 puan üzerinden yapılan bir sınavdır. Puanlama sistemi Reading(0-30), Listening(0-30), Speaking(0-30), Writing(0-30) şeklindedir. Resmi bir puan almak isteyen herkesin okuma ve dinlemeden en az bir soruyu yanıtlamaları, en az bir kompozisyon yazmaları ve en az bir speakingi başarmaları gerekmektedir. Her bölümden alınan puan toplanır ve öğrencinin toplam puanı belirlenir. TOEFL ve IELTS gibi sınavlarda başarılı ya da başarısız şeklinde bir puanlama sistemi yoktur. Aday başvuru yapacağı kurumun istediği puana göre, aldığı puan ile başvuruda bulunabilir.
TOEFL IBT Ücretleri

TOEFL IBT sınav ücretleri ülkelere göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’de 2024 yılı için TOEFL IBT sınav ücreti 185 dolar şeklindedir.

American Express®, Discover®, JCB®, MasterCard®veya VISA®. Bir PayPal® hesabı ya da Amerika Birleşik Devletleri’nde veya topraklarında bir banka hesabınız varsa elektronik çek (e-çek) de kullanabilirsiniz.

TOEFL Sınav Günü
Sınava gireceklerin sınav gününde yanında en az iki adet kabul edilebilir kimlik belgesi getirmesi önerilir. Başvuru aşamasında kullanılan bilgilerle kimlikte yer alan bilgilerin birebir örtüşmesi önemlidir. Kimlik belgesinin aslı getirilmeli, fotokopi kabul edilmemektedir. Süresi geçmiş belgeler(pasaport vb) kabul edilmemektedir. Kimlik üzerindeki fotoğrafın güncel olması gerekmektedir. Sınava girerken kimlik belgesi dışındaki kişisel eşyalar kabul edilmemektedir (Saat vb.)
TOEFL ITP Nedir?
TOEFL ITP sınavında TOEFL IBT’den farklı olarak speaking bulunmamakta onun yerine gramer yer almaktadır. Yani TOEFL IBT speaking, listening, reading ve writingden oluşurken, TOEFL ITP listening, reading, writing ve gramerden oluşmaktadır. TOEFL ITP sınavı İngilizceyi üniversite düzeyinde anlama ve kullanma yeteneğinizi ölçen bir sınavdır. TOEFL ITP sınavına girenlere TWE başlığı altında yarım saatlik yazma sınavı uygulanmaktadır. Burada hesaplanan puan TOEFL ITP puanından ayrı olarak hesaplanmaktadır. Sınav merkezleri, güncel fiyatlandırma ve diğer bilgiler için ETS’nin resmi sitesinden bilgi alabilirsiniz.